Reference 2023, 2024


Akademie BVC Chodov děkuje...

Úterý 5. března 2024, 6,34 hodin

Rodině Schämmerových(Karlovi a Simoně)

Za sponzorství Akademie a pomoc. Rodina věnovala Akademii cca 500 lízátek do "cukrárny", Simona opravila sběrač na míče...

"Karle a Simono, moooc děkujeme"

Věře Frančové

Děkujeme za neskutečnou opravu sběrače na míče !!! Sběrač je nyní lepší než nový !!! Navíc Věra zašila, vyprala rozlišovací trička na drobné soutěže...

"Věro, úžasná práce, děkujeme."

Klub přátel Akademie BVC Chodov (KPA)

Klub BVC Chodov připravuje pravidla pro čestné členství v KPA. Pravidla budou vyvěšena během měsíce března 2024 !!! Členská samolepa na auto, členské triko, členská legitimace... Galerie členů Klubu přátel Akademie BVC Chodov...

Gestor Akademie BVC Chodov Mgr.Šín Milan


  Dneska jsem měl tu čest se podívat na tréninky Akademie BVC Chodov. Moc se mi líbil přístup trenérů k dětem, organizace campu Vysoké školy v odbíjení prsty

Jen tak dál...

Tatínek Honzíka Dudzika (Lišky Chodov), neděle 21. ledna 2024, 19,53 hodin, Chodov


"Dobrý den. V nastávajícím roce přeji všem z rodiny BVC mnoho osobních i sportovních úspěchů. Obdivuji zápal a organizační schopnosti gestora, trenéra pana Šína i ostatních členů trenérského týmu Akademie. Všichni přispívají svojí činností ke skvělé atmosféře v Akademii a při turnajích."

"V době, kdy většina dětí tráví svůj volný čas hraním her na počítačích, je právě možnost realizace dětí ve sportu velice důležitá. A právě za to Vám všem patří veliký dík."

Tatínek Elišky Gogové,Tučňáci Chodov, L. Goga, ne 31.12.2023


"Sportovní přátelé, milé děti."

"Viděli jste už krásně zpracovaný web? Samá chvála od rodičů, asistentů, samozřejmě dětí... Dovoluji si pochválit za všechny našeho trenéra Milana, bez něhož by tyto krásné a nejenom akce nebyly... Krásné svátky a děkujeme."

Maminka a trenérka Věra Frančová, Vosy Vintířov, Vintířov pá 22.12.2023


"Sportovní přátelé, milé děti."

"Viděli jste už krásně zpracovaný web? Samá chvála od rodičů, asistentů, samozřejmě dětí... Dovoluji si pochválit za všechny našeho trenéra Milana, bez něhož by tyto krásné a nejenom akce nebyly... Krásné svátky a děkujeme."

Maminka a trenérka Věra Frančová, Vosy Vintířov, Vintířov pá 22.12.2023


"Sportovní přátelé, děti, rodiče."

"Dle vedoucí vychovatelky ŠD ve Vintířově Mgr.Kláry Mottlové se Vánoční turnaj ve Vintířově moc líbil učitelskému sboru i dětem. Budeme se těšit na další turnaj. Naše děti se prý nemohou dočkat, až pro ně přijde trenér... Potom je vede do haly na trénink... Děkujeme a volejbalu zdar."

Maminka a trenérka Věra Frančová, Vosy Vintířov, Vintířov stř 20.12.2023


"Děkujeme trenérovi Mgr.Milanovi Šínovi za svoz Vosiček na tréninky a akce BVC. Děkujeme trenérům a trenérkám BVC za péči a profi přístup k našim dětem. Sportem ke zdraví, vděční rodiče."

Maminka a trenérka Věra Frančová, Vosy Vintířov, po 27.11.2023


"Už jsem byl dnes na akademickém webu, super práce. Příjemnou sobotu."

Trenér juniorek BVC Chodov Ladislav Zapf, so 30.12.2023


"Moc děkujeme. Barborka byla nadšená. Jste užasní..."

Maminka Barbory Flenderové, Lišky Chodov, so 16.12.2023


"Dobrý den, trenére. Také Vám přejeme krásné prožití vánočních svátků. Moc děkuji, že mohu být součástí akademického volejbalového týmu a pomáhat s "mrňousky".

Maminka Elišky Schämmerové a trenérka Simona Schämmerová, Vosy Vintířov, ne 24.12.2023


"Dobrý den, my Vám také přejeme krásný nový rok 2024. Web se Vám povedl. Děkujeme za vše. Sofinka je nadšená, díky Vám a Vaším kolegům, se už nebojí míče."

Maminka Sofinky Dvořákové, Želvičky Chodov, ne 31.12.2023


TOPlist