Lízátkový turnaj I.


To se mi líbí...

Čtvrtek 14. prosince 2023, 19,42 hodin

DVACET DVA AKADEMIKŮ !!! VÝRAZNÁ POMOC MLADŠÍCH ŽÁKYŇ BVC CHODOV. ŠIKOVNÁ ELIZABETH PŘIŠLA A ZVÍTĚZILA. SEDM VOS SE NEZTRATILO. ŠEST ŽELVIČEK. SKVĚLÁ GENERÁLKA PŘED VÁNOČÁKEM.

"Rodiče a samozřejmě děti, děláte nám radost". Dnes se zúčastnilo turnaje, který jsme avizovali až včera, skvělých 22 dětí, hráčů. To je super. A navíc mám obrovskou radost z toho, jak volejbalově, pohybově rosteme. Moooc se mi líbila symbióza zkušenějších hráčů/hráček a turnajových nováčků!!! Trenérská slast... Sestry Palcovy jsou neskuteční učitelé, stejně jako Julinka Plačková, Maximus Volos, Viktorka Vostrá, Toník Mlynarský, Mário Fabián... "Volejbalisté, děkujeme." Obrovský, pohádkový progres předávádí Rita Ninenko, okouzlila Elizabeth Štěpničková, barbína Sofinka Dvořáková.... Výrazně potěšila účast bratrů Phamových, bratrů Fabiánových stejně jako sourozenců Svobodových, Šarlotky Benešové, Sofinky Bubyr, Milany Solodovnik,... Máme z toho všichni trenéři obrovskou radost... "Akademie, jen tak dál !!!"

Debly mladších žákyň

Protože trenér, prezident klubu Jiří Tureček měl zastupitelstvo města, pomáhali jsme s programem i u mladších žákyň. Taktéž jsme odehráli turnaj dvojic, debly. A pocity? Jak říkal trenér, tak je v této skupině snad třicet děvčat... Dnes jich dorazilo na trénink třináct... Myslím si, že bychom jako BVC Chodov měli být šťastní, že má takové množství děvčat zájem o volejbal v BVC Chodov... Výkonnostně jsou sice nůžky výrazně rozevřené, ale to by nemělo až tolik vadit... Chodí děvčata pravidelně na trénink? Chtějí se systematicky posouvat? Využívají děvčata tréninkový čas pro zdokonalování a né pro klábosení? Tak pak super... Výkonnostní rovnováha až tolik nevadí... Pouze je důležité, jak nastavit program tréninku... Jsou dvě možnosti... Vytáhnout nováčky, aby se dorovnaly k výkonnostní špičce, nebo mít v tréninku dvě výkonnostní skupiny i programově... Celkově se mi trénink líbil. Vidím v této skupině perspektivu pro BVC Chodov...

Spokojení Vláďa, Věra a Milan


TOPlist