Úterník→ 11.02.2020

12.02.2020

Včera↓
Včerejšek byl jiný→ nestandardní... Orkán Sabine, možnost jít a nejít do školy, extratrénink s bouří rekordních výkonů v kondičním testu února, zemětřesení v Žebříčcích Akademie... Jsem nadšený z Nové Role!!! Wágnerovci jsou prostě jedničky a na včerejší trénink také dorazila šikulka Ella Gondášová→ to se mi líbí !!! Doufám, že to od ní nebyl pouze výkřik do volejbalové tmy!!! Ella by byla výrazným přínosem!!! Zásadní význam má i informace o trénincích Akademie na hale míčových sportů v Chodově od března 2020!!!
Dnes↓
Ano, je úterý a dnes trénujeme v Nové Roli. Dorazíme a už je připravená síť, míče od Petra Wágnera... Jsem moooc zvědavý, kdo dorazí z marůdků... Jééé... Právě jsem se dozvěděl, že Barunka opět nebude...
13:45→ KTM2→ malý vějíř
14:05→ nácvik podání spodem
14:20→ Kvalifikace na Red camp→2 (PSK)
14:30→ Skupinový trénink→ A... zelený minivolejbal B... nácvik odbití prsty (košíček, prstové desatero)
14:50→ Soutěž→ Dva Kolotoče
15:00→ Hodnocení...
Zítra↓
 Cílem Akademie je prosadit se i v dalších barvách Karlovarské ligy minivolejbalu!!! Už se nám to podařilo v barvě oranžové a zelené... Na řadě je barva žlutá!!! I v této barvě máme skvělé hráče a hráčky... Kryštofa Barance, Dominika Reháka, Kryštofa Kuneše, Honzu Stehlíka, Natku Valešovou, Káju Klimentovou, Lucku Kyselovou, Romana Grolla, Artura Ghazarijana, Viktorku Šenfusovou... Červený minivolejbal je velice těžký a tam nám to bude ještě asi nějaký čas trvat... Modrý minivolejbal je zatím spíše v oblasti snů!!!