Středečník→ 19.02.2020

20.02.2020

... ze života Akademie dnes a denně...
Středečník→ 19.02.2020
OB→ KB; SPS→
"Od Barelu K Barelu. Schůdek Po Schůdku."
Vše chce svůj čas... Je třeba vystoupit na každý schůdek→ postupnost... Je třeba si dávat dílčí, postupné cíle→ od barelu k barelu...

Včera↓
Úterý je novorolské... Na tréninku bylo 13 dětí. Chyběli Wágnerovi, Barunka Höflerová, Eliška Hnízdilová... Vrátil se nám Dominik Botka... Vlastní trénink byl zaměřený na spodní podání a udělali jsme v něm opět zásadní pokrok... Dařilo se Verunce Snopkové, sestrám Balogovým, Dominikovi Botkovi, Agi Svobodové, ale i například Elišce Plášilové... Prima trénink... Pěkně se nám naplňuje Yellow camp 1 a to je super!!! V tuto chvíli máme již 18 přihlášených!!!
Dnes↓
Středa je pro změnu novosedlovská... Jsem zvědavý, kolik nás dnes bude... Očekávám počet kolem 12...
Zítra↓
Cílem Akademie je prosadit se i v dalších barvách Karlovarské ligy minivolejbalu!!! Už se nám to podařilo v barvě oranžové a zelené... Na řadě je barva žlutá!!! I v této barvě máme skvělé hráče a hráčky... Kryštofa Barance, Dominika Reháka, Kryštofa Kuneše, Honzu Stehlíka, Natku Valešovou, Káju Klimentovou, Lucku Kyselovou, Romana Grolla, Artura Ghazarijana, Viktorku Šenfusovou... Červený minivolejbal je velice těžký a tam nám to bude ještě asi nějaký čas trvat... Modrý minivolejbal je pro nás začátečníky zatím spíše v oblasti snů!!!