Středečník→ 12.02.2020

13.02.2020

... ze života Akademie dnes a denně...
Středečník→ 12.02.2020
Včera↓
Co nám včerejšek přinesl??? Na tréninku v Nové Roli tradičně padaly rekordy ve velkém a rozdávaly se tisícovky... Rekordmanem Akademie se stal Jakub Fiala skvělým časem 28,1 sekundy před Verunkou Snopkovou s časem 28,4 sekundy. Ale zlepšila se i pracovitá Agi (29,8), prezident František (30,3), Nikolka Balogová (30,3)... V novorolském tréninku jsme začali cíleně trénovat spodní podání a polařské přesuny, tj. odbití po pohybu... Vše v souladu s metodickým heslem ... schůdek po schůdku... Zásadní změnou v našem tréninku je také využívání těžších míčů (zelené a modré) a zvednutí sítě... Právě to byly největší problémy, s kterými jsme se museli v Sokolově na Karlovarské lize číslo 4 vypořádat (a ještě vzdálenost 6 metrů na podání)... Předpokládám, že dnes a hlavně zítra naplníme přihláškami jak oblíbenou Chodovskou ligu 17 tak Red camp 2... Zatím máme na obou akcích pouze 8 přihlášek!!!
Dnes↓
Dnes trénuje Akademie v Novém Sedle... Tréninku se tradičně zúčastňuje i starší žákyně BVC Chodov Kateřina Říhová... A co bude dnes obsahem tréninku? V první řadě je třeba zajistit nacionále pro předsedu klubu Jiřího Turečka→ předání informačních lístečků k registraci v ČVS... Určitě nezapomeneme na KTM2→ malý vějíř, spodní podání, ale i tenisové podání protože trénink v NS je zaměřený na útok...
○ 14:30→ Malý vějíř
○ 14:45→ Drobná hra→ Rohová
○ 15:00→ Nácvik spodního podání
○ 15:10→ Zlatá 10 ve SP
○ 15:30→ Tenisáky, tenisové podání
○ 15:45→ Smeč ze ŠB→ zášvih, lukostřelec, bič...
○ 15:55→ Hodnocení
Zítra↓
 Cílem Akademie je prosadit se i v dalších barvách Karlovarské ligy minivolejbalu!!! Už se nám to podařilo v barvě oranžové a zelené... Na řadě je barva žlutá!!! I v této barvě máme skvělé hráče a hráčky... Kryštofa Barance, Dominika Reháka, Kryštofa Kuneše, Honzu Stehlíka, Natku Valešovou, Káju Klimentovou, Lucku Kyselovou, Romana Grolla, Artura Ghazarijana, Viktorku Šenfusovou... Červený minivolejbal je velice těžký a tam nám to bude ještě asi nějaký čas trvat... Modrý minivolejbal je zatím spíše v oblasti snů!!!