Proč CSB-čko???

15.03.2020

CSB neděle 15.03.2020→ 06,30 hodin
Proč Akademie BVC vyhlásila tuto výzvu ???
Těch důvodů je samozřejmě více...
Připravujeme se na krajský Festival v Českých Budějovicích→
Akademie BVC během půlroční existence prokázala neskutečný volejbalový progres... Z pozice otloukánka v roce 2019 a ještěv lednu 2020 se stává pomalu ale jistě rovnocenným soupeřem všem karlovarským klubům v barvách žlutá, oranžová, červená i zelená!!! Ale to není vše, po čem touží Akademie BVC!!! Ve všech těchto barvách chceme být trvale na stupních vítězů... Ale jak říká jedno z hesel Akademie: NNZ→ Z... Nic není zadarmo→ zaplať!!! Tak je třeba i o tomto virovém volnu plánovitě, systematicky cvičit!!! Zaplatit za úspěch, který se zcela jistě dostaví!!! A čím se platí? Časem stráveným při cvičení, námahou, potem, vůlí a cílevědomostí při překonávání lidské lenosti... 

Cílevědomost, vytrvalost je základem úspěchu → 

 Na tomto místě si vypůjčím citát od špičkového poradce v oblasti lidského výkonu a chování Anthony Robbinse (Obří kroky, strana 14): "Nezáleží na tom, co děláme jen občas, protože jen vytrvalá snaha má význam!!!" Tento výrok není pravdivý pouze ve vztahu k volejbalu!!! Je pravdivý v jakékoliv činnosti člověka... Je jedno, jestli se chceme stát špičkovým lékařem, klavírním virtuosem nebo špičkovým volejbalistou!!! K úspěchu Tě přivede pouze každodenní cvičení!!! A každodenní cvičení je o vytvoření návyku!!! A návyk se vytvoří při každodenním→ šňůra bez přerušení opakování při minimální délce 21 dnů!!! Proto výzva CSB v délce 21 dnů!!! 

Láska k Akademii BVC, láska k volejbalu, láska k pohybu→ 

 Proč má Akademie BVC Chodov Barevky??? Proč vydala Akademie BVC samolepky??? Proč chce Akademie BVC, aby si Akademici založili Deník??? Protože chceme, aby Akademici byli stále v kontaktu s Akademií, s BVC!!! Jakmile se dívají na Barevky, jsou s Akademií BVC!!! Jakmile se děti podívají na svůj mobil, na kterém je samolepka Akademie, jsou s Akademií!!! Jakmile si dělají zápis do Deníku jsou opět s Akademií BVC Chodov!!! A postupem čase se stává Akademie BVC Chodov součástí jejich osobnosti!!!