Pátečník→ 14.02.2020

... ze života Akademie dnes a denně...
Pátek→ 14.02.2020
Včera↓
Neskutečný čtvrtek na Dvojce!!! Na prvním tréninku se sešlo 31 Akademiků a ti rozpoutali pravé mistrovství světa !!! Nejprve jsme si zahráli Mysliveckou!!! Skvělý boj!!! Hra skončila a začali jsme plnit kondiční test měsíce února→ malý vějíř !!! Skvělá atmosféra, protože si celá tělocvična fandila!!! Chovali jsme se jako tým!!! "Jsme Akademie BVC!!!" Díky pozitivnímu prostředí padaly jeden rekord za druhým... Trenérská krása!!! Odvedení dětí do družin a další trénink... Na druhém tréninku bylo 12 dětí... Hlavním cílem byl nácvik spodního podání a příjem tohoto podání... Zahráli jsme si snajperball!!! Dvě skupiny pro šesti... Ve skupině A vládl František Wágner a ve skupině B Sára Zaschke... Ve spodním podání rosteme... Super!!!
Dnes↓
Mateřské školky, stažení dětí z družin, Chodovská liga... Chodovská liga bude dnes novinkou pro dvojčátka Nelu a Sofii Floriánovy, Kryštofa Barance, Natku Valešovou, Sáru Bokšayovou... Předpokládané barvy na CH→L17 jsou červené debly a oranžové debly... Vedle podání se soustředíme i na útok→ snajpr!!!
Zítra↓
Cílem Akademie je prosadit se i v dalších barvách Karlovarské ligy minivolejbalu!!! Už se nám to podařilo v barvě oranžové a zelené... Na řadě je barva žlutá!!! I v této barvě máme skvělé hráče a hráčky... Kryštofa Barance, Dominika Reháka, Kryštofa Kuneše, Honzu Stehlíka, Natku Valešovou, Káju Klimentovou, Lucku Kyselovou, Romana Grolla, Artura Ghazarijana, Viktorku Šenfusovou... Červený minivolejbal je velice těžký a tam nám to bude ještě asi nějaký čas trvat... Modrý minivolejbal je zatím spíše v oblasti snů!!!