Nedělník→ 16.02.2020

17.02.2020

... ze života Akademie dnes a denně...
Neděle→ 16.02.2020
Včera↓
Včera proběhl Red camp 2 a splnil očekávání... Pouze jsem byl smutný z neúčasti celé řady hráček, pro které byl tento camp určený, připravený, ušitý na míru... Chyběla například Eliška Kurčíková, Verunka Havlová, Ella Gondášová, Barunka Höflerová, Týnka Bromová... Všechny měly výrazný výpadek v tréninku ze zdravotních důvodů... To důležité především!!! Prošli jsme nácvik smečařského dvojkroku, procvičovali spodní podání a odbití prsty pod úhlem (důsledné dotočení jak u sítě, tak v poli...)... Do 5. kola chybí ještě tři týdny... Bohužel je z toho jeden týden jarních prázdnin... Hlavním úkolem v přípravě bude zvládnutí spodního podání!!! Priorita číslo jedna!!!
Dnes↓
Dnešek bude kancelářským dnem... Aktualizace Žebříčků, 1. širší nominace na 5. kolo Karlovarské ligy, vyhlášení dalšího campu, tentokráte Yellow campu číslo 1... Spočítání Zlatého míče 2/3... Celodenní práce na Barevkách!!!
Zítra↓
Cílem Akademie je prosadit se i v dalších barvách Karlovarské ligy minivolejbalu!!! Už se nám to podařilo v barvě oranžové a zelené... Na řadě je barva žlutá!!! I v této barvě máme skvělé hráče a hráčky... Kryštofa Barance, Dominika Reháka, Kryštofa Kuneše, Honzu Stehlíka, Natku Valešovou, Káju Klimentovou, Lucku Kyselovou, Romana Grolla, Artura Ghazarijana, Viktorku Šenfusovou... Červený minivolejbal je velice těžký a tam nám to bude ještě asi nějaký čas trvat... Modrý minivolejbal je pro nás začátečníky zatím spíše v oblasti snů!!!