Čtvrtečník→ 13.02.2020

... ze života Akademie dnes a denně...
Čtvrtečník→ 13.02.2020
Včera↓
Raketa z Louček včera řádila!!! Nikolka Kerekaničová se dostala do trojice "rychlíků" v testu malý vějíř... V prostorách novosedlovské tělocvičny dosáhla času 28,6 sekundy a tím se zařadila v tabulkách Akademie BVC Chodov na báječné třetí místo za Kubu Fialu (28,1) a Verču Snopkovou (28,4)... Včera byly v Novém Sedle vytvořeny celkem čtyři osobní rekordy (Natka Balogová, Kačka Klasnová, Saša Nguyenová a již zmíněná Nikolka Kerekaničová)... Včerejší trénink jsme vedle již zmíněného testu věnovali především spodnímu podání. A mohu napsat, že jsme udělali velký progres... Například Kačka Klasnová, Nikča Kerekaničová, sestry Balogovy, Saša Nguyenová... Potěšila mne i včerejší podvečerní vlna přihlášek na Chodovskou ligu 17... V tuto chvíli je již přihlášeno 23 dětí a to si myslím, že ještě stále není konec!!! Naplníme bájnou hranici 35??? Premieru na páteční Lize budou mít šikulové→ žluťáčkové Kryštůfek Baranec, Natka Valešová...
Dnes↓
I dnes na Dvojce se zaměříme především ve druhé skupině na spodní podání!!! Jestliže jsme dávali na 4. kole KLM z deseti podání tak 4-5, tak na KLM5 budeme dávat z deseti podání 8- 9!!! To důležité především!!!
skupina A
13:30→ Úvod (Chodovská liga 17, Red camp 2)
13:40→ Drobná hra- Myslivecká
13:55→ KTM2- malý vějíř
14:10→ Žlutý mini- terčový útok, kraťas
14:25→ Soutěž- Milionář
skupina B
14:50→ Úvod (Chodovská liga 17, Red camp 2)
14:55→ Spodní podání, nácvik, polařský pohyb→ polařský kříž...
15:05→ Snajperball- turnaj (servis- příjem)
15:25→ Hodnocení
Zítra↓
 Cílem Akademie je prosadit se i v dalších barvách Karlovarské ligy minivolejbalu!!! Už se nám to podařilo v barvě oranžové a zelené... Na řadě je barva žlutá!!! I v této barvě máme skvělé hráče a hráčky... Kryštofa Barance, Dominika Reháka, Kryštofa Kuneše, Honzu Stehlíka, Natku Valešovou, Káju Klimentovou, Lucku Kyselovou, Romana Grolla, Artura Ghazarijana, Viktorku Šenfusovou... Červený minivolejbal je velice těžký a tam nám to bude ještě asi nějaký čas trvat... Modrý minivolejbal je zatím spíše v oblasti snů!!!