ČLM4→ sobota 29.02.2020→ Esterce je 7 měsíců...

02.03.2020

... další krásný volejbalový den za námi ...
Nejmladšímu účastníkovi České ligy je sedm měsíců→ Esterce Kerekaničové
Sobota 29.02.2020→ 17:17 hodin
To je ono!!! Na prvním turnaji ve žlutém mini hrálo 11 družstev a na druhém červeném turnaji 13... V podstatě se zúčastnili všichni přihlášení... A pocity? Velice dobré!!! Tak jak to dnes napsal Petr Wágner ve své SMSce: "Rosteme, rosteme, rosteme!!!"

Žlutý minivolejbal→ 
 Myslím si, že dnešní žlutý turnaj byl skvělou přípravou na Karlovarskou ligu minivolejbalu číslo 5 v Aši!!! Velice kvalitní turnaj a žluťáci nám krásně rostou!!! Dvojice Dominik Rehák a Kryštof Baranec skončila v této skvělé konkurenci na báječném 5. místě!!! Velice dobře si vedla i Lucka Kyselová (3. místo ve Snajperovi)... Líbí se mi pracovitost Natky Valešové, sester Floriánových Sofie a Nely...... To je ono!!! 

Červený minivolejbal→ 
Ligy se zúčastnilo zajímavých 14 družstev... Červený minivolejbal je pro nás stále velice těžkou barvou... Pro řadu dnešních účastníků jsme změkčili hru (adaptovaný minivolejbal) jak v podání tak v mezihře (oranžový minivolejbal). Ale některá družstva předvedla neskutečný progres!!! Například vítězné družstvo Barborka Höflerová a Natka Balogová či skvělá dvojice František Profesor Wágner a Nikolka Kerekaničová!!! Výrazný progres dále předvedly Kačka Klasnová, Verča Havlová, Nikolka Balogová, Agi Svobodová... Líbila se mi i bojovná maminka Míša Kerekaničová...