Bonusové úkoly→

18.03.2020

... tuto novinku získáte jenom na Vašich Barevkách ...

Programová novinka CSBbonusové body
Očekávejte ji pouze na Barevkách během dnešního dne→ úterý 17.03.2020
cvičení číslo 2↓
Zkouška zručnosti→ 1 bod
Celý článek naleznete→ZDE
cvičení číslo 3↓
Zkouška hbitých prstů→ 1- 2 body
Dnešní den si můžeš opět započítat do šňůry zvládnutých dnů v případě, že získáš 3 a více bodů... Před sebou máme new zkoušku... Za splnění si započítej na dnešní konto bonusový 1- 2 body... Cvičení provádíš minimálně ve dvojici!!! Jeden cvičí a druhý kontroluje plnění...

Motto↓
Neztrácej trpělivost!!! Budeš ji potřebovat!!! Zkoušej "drápky" tak dlouho, dokud je nesplníš!!! Vím, že to dokážeš!!! Nezapomeň, jsme Akademie BVC Chodov!!!

Popis cvičení↓
Polož si na hladkou podlahu, linoleum, prázdný stůl tři kostky vzdálené od sebe vždy asi 15 cm. Potom si vezmi do šikovnější ruky→ pravé ??? čtvrtou kostku. Tuto vyhoď a ze stolu seber jednu kostku a chyť vyhozenou kostku. Tzn., že máš v ruce právě obě kostky. Sebranou i nadhozenou. Pokud se Ti po povede bez vypadnutí jedné z kostek, sebranou kostku odlož stranou. Již jsou před Tebou pouze dvě ležící kostky, třetí máš v ruce. Opět vyhoď drženou kostku a seber ze stolu další→ 2. kostku. Sebranou kostku máš v ruce a bleskurychle chyť i vyhozenou kostku. Pokud máš v dlani obě kostky, odlož i druhou kostku vedle... A už Ti zbývá poslední ležící třetí kostka... I s třetí kostkou to udělej stejně. Vyhoď drženou kostku, seber poslední→ 3. ležící kostku a chyť vyhozenou kostku!!! Dopustíš-li se chyby, například nestačíš sebrat ležící kostku nebo nechytíš padající nahozenou kostku, musíš začít opakovat celý cyklus... Jakmile zvládneš alespoň jeden cyklus (postupné zvednutí a chycení tří kostek), získáváš do dnešního vyhodnocení 1 bod!!! Pokud zvládneš tyto cykly bez chyby, ve šňůře tři, můžeš si započítat 2 body.
Vítězství patří vytrvalým!!!