Agi 34 bodů...

16.03.2020

... VIP skupina šampionů Akademie...
Neskutečná Agáta má už 34 bodů→
Neděle 15.03.2020→ 06,30
V této mimořádné skupině je jich zaregistrováno 23 skvělých dětí !!! Řada dalších Akademiků váhá... Včera naskočila dvojice Natálka Valešová, Klárka Koukolová a na svůj vstup se intenzivně připravuje Sára Bokšayová

A mezi touto VIP skupinou ční přístup, pracovitost Agáty Svobodové... Agi, ač jí stačí k započítání dne pouhé 2- 3 body, tudíž za tři dny 6 bodů, již získala za tři dny neuvěřitelných 34 bodů !!! Báječné!!! "Agi, jsem na Tebe hrdý !!!" 

 Ale skvělá není jen a jen Agi!!! Nikolka Kerekaničová nasbírala za 3 dny 21 bodů!!! Kačka Říhová 22 bodů, druháček Natálka Valešová 18 bodů či František Profesor Wágner a Nela Floriánová 14 bodů!!! To jsou naši válečníci, kapitáni, lídři!!!

A kde jsou další hvězdičky Akademie??? 

 V soutěži je již kolem dvacítky našich šikulů!!! Nádhera!!! Ale kde je Miška Mokrá, Sofie Vašková, Péťa Pecherová, Dominik Rehák, Danielka Vašková, Miška Bryndačová, Kuba Fiala, Dominik Botka, Eliška Plášilová, Daník Horák, Eliška Kurčíková, Natka Řehořková, Kačka Klasnová, Verunka Havlová, Sabča Reháková... ???

Ještě něco navíc→ JNN 

Většina Akademiků plní stanovený úkol→ jupííí... skvělé!!! Velká radost pro trenéra!!! A potom je několik jedinců, kteří mají svůj vlastní závod, svoji vlastní soutěž!!! Pro ty jsou podmínky soutěže moc měkké!!! A oni si přidávají, chtějí být nejlepší!!! Agi, Kačka, Nikolka, Natka...