Agáta má 72 bodů→

20.03.2020

... každým dnem to je těžší a těžší ...
Agáta má neskutečných 72 bodů→
Čtvrtek 19.03.2020→ 06:06 hodin
  Agáta Tanečnice Svobodová pokořila další hranici (70)!!! Svůj jednodenní rekord výrazně posunul František Profesor Wágner (14), Nikolka Zlatá Kerekaničová nepolevuje (10), příkladná je třeťanda Vendulka Pracovitá Fasurová (9), neskutečné jsou holky Valešovy→ Natka Nejmladší Valešová (9). Nesmírnou radost mám také ze zapojení třeťandy po nemoci Nikolky Šikulky Balážové (3. den ve šňůře!!!)... 

 Zvláštní kapitolu píše Barunka Reprezentační Höflerová !!! Barunka plní CSB→čko šest dní... Její bodové zisky hovoří samy za sebe, posuďte: 3-2-9-12-17-17 !!! Z Barunky nám roste reprezentantka ČR... Matka příroda ji neobdařila pouze krásnou volejbalovou postavou (vysoká, štíhlá, lehoučká...), ale také šikovností, pracovitostí, inteligencí, cílevědomostí a mentální silou!!! A tyto předpoklady se setkají u málokterého sportovce... Je velkou poctou trénovat takovéto mimořádné sportovce...
Úžasná Nová Role→
  I včerejšek potvrdil pracovitost, cílevědomost novorolských !!! Klárka Koukolová naplnila vysoký jednodenní standard (6 bodů). František Wágner vytvořil svůj nový skvělý osobní rekord 14 bodů!!!
  A Barunka Höflerová ??? Včera jsem na ní byl obzvláště zvědavý... V úterý vytvořila báječný rekord domácího programu→ 17 bodů ... Hlavu jsem měl ve středu ve vztahu k Báře plnou otazníků... Co dneska? Zopakuje Barunka i dnes podobný výkon nebo výrazně poleví??? Pohybovat se na hranici dvaceti bodů je nesmírně náročné jak fyzicky tak mentálně !!! Sportovec v podstatě trénuje celý den od rána až do večera !!! A výsledek hovoří sám za sebe... Středa 18.03.2020→ Barbora Höflerová 17 bodů!!!
Sedmička statečných má již 7 dnů ve šnůře→
Agáta Svobodová, František Wágner, Vendulka Fasurová, Nikolka Kerekaničová, Kateřina Říhová, Nela Floriánová, Natálka Valešová!!!

Dvojice stíhačů má již 6 dnů ve šňůře→
  Sára Zaschke a Barunka Höflerová!!! O Barunce jsem již psal... Sára Zaschke chodí na 2.ZŠ Chodov do 5.B. třídy, ale bydlí v Černavě (10km od Chodova)... Chodí v podstatě do volejbalové třídy... Do Akademie BVC chodí na volejbal z této třídy Agáta Svobodová, Eliška Kurčíková, Natka Řehořková, Natálka Balogová, Nikolka Balogová, Daník Horák, Nikolka Irlbeková... Sedm šikovných dětí... Ale pouze dvě z nich zvládají náročnost CSB→čka!!! Agi a Sára!!! "Sáro Zaschke, Agi Svobodová obdivuji Vás !!! "
Obdivuhodní mrňouskové →
  Děvčátka Vendulka Fasurová (3), Nikolka Balážová (3), Natka Valešová (2) jsou vzorem všem Akademikům ze 4. třídy a výše... Ano, u nich je zásadně důležitá pomoc a podpora maminek, ale děvčátka na tuto zkoušku přistoupila a vedou si znamenitě !!! Jak náročnou je to zkouška dokumentuje matematika CSB→ čka... Na plachtě CSB→čka je 23 jmen a včera zvládlo zkoušku 12 nejodolnějších!!! Půlka... Pouze půlka nejsilnějších ze silných!!! Středu nezvládly dokonce ani sedmanda a deváťák!!! Klobouk dolů, Vendulko, Natko a Nikolko!!! Jsem na Vás hrdý!!! 

Váš.nadšený@trenér.BVC!!!