"A teď babo, raď!"

27.02.2020

... báječný BVC Chodov ...
7.- 8. března 2020 extraliga kadetek v Sokolově a KLM v Aši
 To, co dokázala děvčata BVC Chodov v letošní sezoně v extralize juniorek i kadetek vejde do historie chodovského volejbalu!!! 

 Pod vedením mimořádného trenéra Jirky Kudrleho a jeho asistenta Ládi Zapfa, budou hrát kadetky BVC Chodov 7.- 8. března 2020 ve skupině o 1.- 4. místo v Sokolově o možnost pořádat finále této věkové kategorie!!! O možnost pořádat turnaj, kde se bude hrát o medaile ČR !!! Neskutečná volejbalová slavnost pro všechny Chodováky!!! Pro Akademiky BVC Chodov možnost seznámit se se špičkovým republikovým volejbalem kadetek (hráčky ve věku do 16 let) a dokonce mít možnost podpořit svoje kamarádky, svoje chodovské volejbalové vzory, svůj BVC Chodov na té nejvyšší republikové úrovni...

"A teď babo, raď!!!"

Kadetky BVC Chodov budou hrát o možnost získat republikové medaile a Akademie BVC Chodov má být v Aši na 5. kole Karlovarské ligy minivolejbalu !!! Máme objednané autobusy, je udělaná nominace, intenzivně se připravujeme... To je jedna strana mince... Ambice tréninkové skupiny BVC proti volejbalovému klubu BVC Chodov!!! Co je víc??? Co je důležitější??? Co je cennější???
→ A druhá strana mince nám říká, kadetky BVC Chodov si zaslouží naši pozornost, podporu, úctu!!! Vždyť jsme všichni jedno město, jeden volejbalový klub BVC Chodov!!! Užijme si to!!! Akademie by při tomto mimořádném volejbalovém svátku určitě neměla chybět!!! 

"Předsedo klubu, Jirko Turečku, Akademici, rodiče, co teď???"